Osvojen bod protiv Čukaričkog u dramatičnoj utakmici

Spartak je pokazao neverovatnu borbenost i karakter, osvojivši bod odigravši nerešeno 2:2 sa
Čukaričkim u 25. kolu Superlige, uprkos tome što su prvobitno gubili 2:0. Voja Ubiparip, koji se
tek pridružio igri, bio je ključni igrač u izjednačenju rezultata, dok je golman Filipović iz
Čukaričkog sprečio Subotičane da odnesu pobedu u poslednjim trenucima utakmice.
Spartak je pokazao snagu i odlučnost, suočavajući se s ranim zaostatkom od dva gola. Iako su
domaćini pritisnuli od samog starta, golman Aleksandar Vulić je svojim bravurama uspeo da
održi rezultat na početku utakmice.
Ipak, Luka Adžić iz Čukaričkog je uspeo da postigne gol iz kornera, dovodeći svoj tim u vođstvo
od 1:0. Usledila je nova pretnja iz domaćeg tima, ali Vulić je ponovno uspeo da se izbori sa
izazovom.
U drugom poluvremenu, Luka Adžić je ponovo bio uspešan iz slobodnog udarca, povećavajući
vođstvo Čukaričkog na 2:0. Međutim, Subotičani nisu odustajali. Jug Stanojev je izveo korner, a
Ivan Martinović uspeo da smanji zaostatak na 2:1.
Spartak je nastavio da pritiska, a u 78. minutu Todor Todoroski imao je priliku za izjednačenje,
ali je Filipović iz Čukaričkog još jednom pokazao svoje kvalitete. Ipak, Voja Ubiparip je ušao na
teren i odmah pokazao svoju vrednost, postigavši gol za izjednačenje na 2:2.

Nakon utakmice, Nenad Lalatović, šef struke Spartaka, izrazio je žal što je pobeda izmakla za
dlaku, ali je istakao ponos na borbenost i zalaganje svojih igrača. Ovaj bod predstavlja važan
korak ka ostvarenju ciljeva u Superligi, pokazujući da Spartak ima šta da pokaže i u narednim