Vojvođanski derbi bez pobednika, Vulić spasio „golubove“

Spartak i Vojvodina odigrali su nerešeno (0:0) u Novom Sadu u 22. kolu Superlige Srbije .
Domaći tim je bio mnogo superiorniji, ali nije našao rešenje za odbranu Subotičana gde se
najviše istaka golman Aleksandar Vulić i sjajnim odbranam sačuvao mrežu u vojvođanskom
derbiju.
U prvom poluvremenu Vojvodina je bila bolja u napadu, dok se Spartak preorjentisao na
defanzivu i sigurnost da mreža ostane mirna. Imali su domaći igrači inicijativu, stvarali prilike, ali
su „golubovi“ odolevali na odmor se otišlo bez promene rezultata.
I u drugom poluvremenu je Vojvodina diktirala tempo igre, ali za razliku od prvih 45. minuta i
Spartak je pokušavao da se približi golu Rosića. Novosađani rešeni da konačno upišu prolećna
tri boda sve češće su stvarali šanse, ali je pred golom Spartaka stajao sigurni Vulić i sačuvao