Vaterpoliste Spartaka porazio Bečej

Tokom vikenda, započela je nova sezona za vaterpoliste Spartaka u Prvoj A ligi. Tim iz
Subotice je otputovao na gostujući teren u Bečej, ali su na kraju upisali poraz rezultatom 9:8.
Prve dve četvrtine igre pripale su domaćem timu iz Bečeja, dok je Spartak pokazao bolju igru u
nastavku, ali ipak nisu uspeli da nadmaše prednost domaćina.
Bečejci su završili prvu četvrtinu s rezultatom 3:2 u svoju korist, a potom su u drugoj četvrtini
postigli još dva gola, stvarajući vođstvo od 5:2. Subotičani su se trgli i pokazali preciznost u
napadu, što im je donelo pobedu u trećoj četvrtini sa 2:1. I u poslednjoj deonici, Spartak je
pružio bolju igru, ali domaćin je ipak bio za korak ispred, osvojivši prve bodove u novoj sezoni.
Bečej – Spartak Patent CO 9:8 (3:2, 2:0, 1:2, 3:4)
Bečej: Stojanov, Ivanović, Sirotanović 1, Ićitović 2, Popov 1, Mrkšić, Pejaković, Kovačev 2,
Kovačev, Vuković 2, Tomašev, Maneev 1, Ivanović, Lovčević. Trener Brkljač.
Spartak: Ćalasan, Varkulja, Vasović 4, Ivković, Lovadinov, Ćurčin, Ugarković, Jarić, Konatar 3,
Talaja, Stojanović 1, Imrić, Milošević, Mickić. Trener Vasović.