Rukometaši Spartaka slavili protiv Sinđelića (35:19)

Spartak je upisao pobedu na gostovanju u Beogradu protiv ekipe Sinđelića slavio je rezultatom 35:19 u 17. kolu Super B lige. Posle izjednačenog početka, Subotičani su preuzeli igru pod svoje i na kraju zasluženo došli do novih bodova.
Poveo je Spartak preko Nikole Ćosića, a onda je Sinđelić odmah uzvratio. Izjednačena borba se vodila do nekog dvadesetog minuta kada su se razigrali Subotičani i nanizali seriju golova za prednost od 8:13.Vratili su se i domaćini u igru i uspeli da smanje na četiri gola zaostatka pre pauze – 11:15.

Odlično je ekipa Slaviše Lakovića otvorila drugo poluvreme i sa četiri brza gola stigla do velikih plus osam prednosti 11:19 u 36. minutu. Nisu se opuštali Subotičani, do kraja su igrali u visokom ritmu i na kraju zasluženo slavili sa 19:35.

Sinđelić – Spartak 19:35 (11:15)

Sinđelić: Šljivić, Kerkez, P. Stanković, M. Stanković, V. Stanković 4, Samardžija, Popović 6, Filipović, Zlatković 1, Vidić 3, Pušica, Šljukić, Đorđević, Petrović 2, Janković 1, Trivunivić 2.

Spartak: Vojvodić, Marić 1, Maksimović, Kuburović 3, Miskin 1, Spasić 2, Laković 4, Spremo 1, Bukvić 4, Ivić 2, Ćosić 9, Cmiljanović 3, Kolarić 3, Bukvić, Radojičić 1, Milinković 1.

U narednom kolu Spartak dočekuje Sivac. Utakmica se igra u petak, 8. marta, od 16 časova.

Izvor :     subotica.com