Rukometaši Spartaka slavili pobedu

Rukometaši Spartaka su u četvrtom kolu Super B lige ostvarili ubedljivu pobedu nad ekipom
Hercegovca rezultatom 36:23. Utakmica je započela s prednošću gostiju iz Gajdobre, koji su
poveli 3:1. Međutim, Subotičani su brzo preuzeli kontrolu nad utakmicom, okrećući rezultat u
svoju korist. Prvi deo meča obeležila je izjednačena igra, s tim da je Spartak na kraju odlazio na
odmor s minimalnom prednošću od 14:13.
U drugom poluvremenu, domaći tim je demonstrirao bolju i sigurniju igru. Odbrana Spartaka bila
je besprekorna, a napad su izvodili s velikom preciznošću. Brzom serijom početkom drugog
poluvremena stekli su osetnu prednost od 18:14 i nisu posustajali. Do kraja meča, Spartak je
povećao svoju prednost na nedostižnih 36:23, osvojivši zaslužene bodove.
Spartak – Hercegovac 36:23 (13:14)

Spartak:  Miskin 1, Ivić, Ivanišević, Marić, Kuburović 5, Laković 6, Potpara 4, Lisov, Spremo 4,
Cmiljanović 4, Dražić 1, Bukvić 7, Spasić 2, Kolarić, Ćosić 2, Vojvodić, Maksimović.
Hercegovac: B. Dutina, Kozomara 2, Radenković 5, Vučković, Živanović, V. Dutina 1, Ratković,
Doder, Soldo, Janjić, Braun, Čuport 1, Medić 4, Marković 10.