You are here

Poraz Spartaka u Vrbasu: Teška borba na terenu donela prednost domaćinu

Rukometaši Spartaka su doživeli poraz u Vrbasu od domaćeg tima rezultatom 31:28 u 13. kolu
Super B lige Srbije. Iako su dobro započeli utakmicu, Subotičani su se našli u izazovnoj situaciji
protiv odlučnih Vrbašana koji su preokrenuli rezultat i zadržali stečenu prednost do kraja.
Prvih dvadeset minuta meča proteklo je u izjednačenoj borbi, gde su golovi padali gotovo svakih
nekoliko minuta. Spartak je imao prednost, ali je domaći tim uspeo da se vrati u igru i preokrene
rezultat u svoju korist, odlazeći na odmor sa vođstvom od 17:12.
U drugom poluvremenu, Subotičani su se trudili da sustignu zaostatak, smanjujući prednost
Vrbašana na samo dva gola razlike. Međutim, upornost domaćina i odlučnost na terenu sprečili
su Spartak da preokrene rezultat. Na kraju, bodovi su ostali u Vrbasu rezultatom 31:28.
Iako su Spartakovi rukometaši pružili snažan otpor, domaćin je bio nepremostiva prepreka.
Ipak, ovaj meč će poslužiti kao važno iskustvo i podsticaj za dalji rad i unapređenje tima.