Još jedna pobeda rukometaša Spartaka

Rukometaši Spartaka dominirali su u 6. kolu Super B lige i ostvarili ubedljivu pobedu rezultatom
33:18 nad ekipom Sinđelića iz Beograda. Od samog početka meča, domaći tim je pokazao
svoju izvanrednu igru i uspeo da nametne svoj ritam.
Spartak je brzo stekao impresivnu prednost od 7:1 već nakon prvih deset minuta igre, što je
ozbiljno demoralizovalo gostujuću ekipu. Iako su dozvolili Sinđeliću da malo smanji razliku,
nikada nisu dozvolili da se previše približe. Pred odlazak na poluvreme, ekipa Slaviše Lakovića
imala je značajno vođstvo od 15:6.
U drugom poluvremenu, Subotičani nisu popuštali pritisak. Njihova sjajna igra u napadu
omogućila im je da stignu do nedostižne prednosti za Beograđane. Sigurno su kontrolisali tok
utakmice i na kraju trijumfovali sa ubedljivih 33:18.

Ova pobeda predstavlja još jedan dokaz sjajne forme Spartaka u Super B ligi i pruža nadu da će
i dalje nastaviti sa uspešnim nastupima.
Spartak – Sinđelić 33:18 (15:6)
Spartak: Vojvodić, Marić, Potpara, Maksimović, Kuburović 1, Miskin 8, Spasić 3, Laković 9,
Spremo 2, Lisov, Bukvić 4, Ivić 2, Ćosić 2, Cmiljanović 2, Dražić, Kolarić.
Sinđelić: Šljivić 3, Kerkez 1, P. Stanković 1, M. Stanković 1, V. Stanković, Samardžija, Pantelić
3, Todorović 2, Filipović, Zlatković 3, Manjenčić 1, Jevtović 1, Pušica, Šljukić, Tomanoski,