Tri gola za uvertiru: TSC sjajno startovao prema Ligi šampiona nakon pobede nad Radničkim

08.08.2023. Fudbaleri TSC-a stvorili su odličan uvod pred svoj prvi meč protiv Brage. Ekipa TSC-a je ostvarila prvu pobedu u novoj sezoni Superlige Srbije.

U drugom kolu, vicešampioni su trijumfovali nad Radničkim u Nišu sa rezultatom 3:0.

Nakon odigrana dva kola, TSC sada ima četiri osvojena boda, dok su Nišlije i dalje bez bodova.

Pod vođstvom trenera Žarka Lazetića, igrači su ostvarili izvanredan početak uoči kvalifikacija za Ligu šampiona i predstojeći meč sa Bragom. Prvih 45 minuta meča nije donelo golove, no u drugom poluvremenu su fudbaleri iz Vojvodine postigli čak tri gola.

Aleksandar Ćirković je zatresao mrežu za vođstvo od 1:0 u 63. minutu, Marko Rakonjac je svojim prvim golom povisio na 2:0 u 83. minutu, dok je Nikola Kuveljić postavio konačnih 3:0 u 90. minutu.

U sledećem kolu, TSC će biti domaćin ekipi Radničkog 1923, dok će Radnički gostovati u Beogradu protiv Partizana.