Memorijal Mesaroš Tibor - Bačka Topola

Su Nedeljnik, mali oglasi subotica, registar firmi

U subotu, 07.12.2013. u sportskoj hali O.Š. ''Čaki Lajoš'' Bačka Topola, su porodica Mesaroš i Skupština Opštine Bačka Topola, uz pomoć STK ''Bačka Topola'' iz Bačke Topole i STK ''Bajša'' iz Bajše, organizovali Memorijalni stonoteniski turnir ''Mesaroš Tibor''. Na turniru je učestvovao veoma velik broj takmičara, tako da se na osam stolova igralo sve do večernjih sati. Učešće su uzeli i mladi stonoteniseri Spartaka i postigli zapažene rezultate. Aleksandar Čokić je zauzeo prvo mesto u kategoriji mini kadeta savladavši u finalnom meču Šarkanj Žombora (Horgoš), dok je u kategoriji mlađih kadeta, nakon trijumfa u polufinalu nad Đilas Nemanjom (Čelarevo), poražen od Skeledžije (Lav-Jevremovac) i tako osvojio odlično  drugo mesto. Bognar Bence se takmičio u kategoriji kadeta i nakon odlične igre tokom celog turnira, u finalnom meču je savladao Marinković Miloša (STAK) rezultatom 3:1 i tako osvojio prvo mesto. Rezultati ostalih igrača Spartaka: mlađi kadeti: Havedič Dario 9.-12. mesto.  kadeti: Rekecki Mate 5.-8. mestao

Mudrinić Milan 5.-8. mestao. Lukić Uglješa 9.-16. mestao. Kovačević Denis nije prošao grupu. Na turniru je igrače vodio trener Mirko Gavrilović.