You are here

Međunarodni plivački miting održan u Somboru

Međunarodni plivački miting održan u Somboru

Plivači Spartak – Prozivke su u subotu osvojili čak 59 medalja na takmičenju koje se održalo u Somboru pod nazivom „Fenix 2019“. Takmičenje je održano iz dva dela, prvi deo je bio rezervisan za sve kategorije, a drugi za plivače rođene  2008. godine i starije.

Zlatne medalje osvojili su:

Kategorija 8 godina i mlađi

  • Marks Luka (50m prsno)
  • Torbai Lena (50m prsno)

Kategorija 9 godina

  • Vukovojac Milan (50m prsno i 50m slobodno)
  • Andrašić Nina (50m delfin)
  • Kovač Striko Aleksandra (50m prsno i 50m slobodno)

Kategorija 10 godina

  • Milodanović Leon (50m delfin)
  • Milanović Alex (50m prsno i 50m slobodno)

Kategorija 11-12 godina

  • Ujvari Leon (100m slobodno,100m leđno, 200m leđno, 200m mešovito)
  • Miler Filip (50m slobodno)
  • Burić Žarko (200m delfin)
  • Gabrić Ognjen (200m slobodno)

Kategorija 13-14 godina

  • Martić Bojan (100m slobodno, 50m slobodno, 200m slobodno)
  • Đuketić Ivan (200m prsno)

Srebrne medalje osvojili su:

Kategorija 8 godina i mlađi

  • Torbai Lena (50m delfin)

Kategorija 9 godina

  • Kovač Striko Aleksandra (50m delfin)
  • Dulać Lena (50m leđno)

Kategorija 10 godina

  • Milodanović Leon (50m leđno)
  • Sudžum Dunja (50m leđno)

Kategorija 11-12 godina

  • Gabrić Ognjen (100m leđno, 200m leđno)
  • Miler Filip (400m slobodno, 200m slobodno)
  • Burić Žarko (200m prsno)
  • Ždrnja Teodora (100m delfin, 100m leđno, 200m delfin, 200m mešovito)
  • Čović Milica (400m slobodno, 200m leđno)
  • Vukovojac Marija (100m prsno, 200m prsno)

Kategorija 13-14 godina

  • Đuketić Ivan (100m prsno, 50m slobodno)

Bronzane medalje osvojili su:

Kategorija 8 godina i mlađi

  • Rakić Darko (50m leđno)
  • Marks Luka (50m slobodno)
  • Čisar Adel (50m prsno)

Kategorija 9 godina

  • Andrašić Nina (50m leđno)
  • Milošević Una (50m prsno)

Kategorija 10 godina

  • Milodanović Leon (50m slobodno)
  • Komaromi Athena (50m delfin, 50m prsno, 50m slobodno)

Kategorija 11-12 godina

  • Gabrić Ognjen (100m slobodno)
  • Burić Žarko (100m delfin)
  • Kuzmanović Ognjen (200m leđno)
  • Mandić Miloš (200m prsno)
  • Vukovojac Marija (100m delfin, 200m mešovito)
  • Čović Milica (100m leđno)
  • Martić Ena (100m prsno, 200m prsno)
Grad: