You are here

Fudbaleri Spartaka nadigrali Voždovac

Fudbaleri Spartaka su osvojili tri boda na gostovanju u Beogradu i to preokretom rezultata.

U 22. kolu Linglong Superlige Srbije fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi pobedili su Voždovac u Beogradu sa 3:2 posle preokreta. Domaći tim je u prvom poluvremenu vodio 2:0 golovima iz penala, a onda su se od 70. minuta Subotičani razigrali i stigli do pobede sa tri gola postignuta za šest minuta.

Voždovac – Spartak ŽK  2:3 (2:0)

Nikolić 28’ (p), 33’ (p) – Jočić 72’, Nikolić 76’, Tufegdžić u 78’

Voždovac: Ilić, Cvetković, Stojčev (Janković), Nišić, Zličić, Lasiickas, Mikić, Stuparević, Nikolić, Pejčinović (Vučić), Hajdin.

Spartak: Dubljanić, Ivančević, Otašević, Tekijaški, Urošević (Vidović), Jočić, Vidaković, Gojkov (Denković), Tufegdžić, Srećković (Srećković), Nikolić.

Meč 23. kola Spartak će igrati već u sredu, 26. februara, na domaćem terenu, a u goste mu dolazi Mladost iz Lučana.